Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do Bhutana przez pół świata... czyli wizażowe postcrosserki cz. VI!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-12-07, 14:40   #2467
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Do Bhutana przez pół świata... czyli wizażowe postcrosserki cz. VI!

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Niestety, PP podniosła ceny nagle i radykalnie. Gdzieś w połowie grudnia 2012 rozeszły się plotki o podwyrzszce od 1 stycznia 2013, PP nie dawała jednostajnej odpowiedzi. Słyszałam, że kilka osób pisało w tej sprawie do Rzecznika Spraw Konsumenckich, ale dostali odpowiedzi, że wszystko jest ok. Wtedy prio kosztował 5,20 a rok później stanęło na 6 zł. No i teraz sporo osób wysyła zagraniczne kartki przez napiszkartke.pl via Niemcy, bo jest o połowę taniej.
Nie no, to wiem, ale myślałam, że inne kontynenty będą droższe, to mnie właśnie zaskoczyło. Bo do Unii regularnie piszę listy
A Ty działasz w postcrossingu obecnie?

Shevya, ja mam chyba 3 nadwyżki, więc też będę musiała najpierw nadrobić Planuję wysyłać max 1 tygodniowo, w gorszych czasach może i mniej, ale na tyle mnie raczej stać Pamiętam, że te 10 lat temu dostawałam takie średnie kartki, sporo było jakichś starych albo gratisowych, dlatego się zniechęciłam. Zobaczymy teraz
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując