Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grubsze i gęstsze włosy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-28, 16:04   #1919
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Smerfetka22 Pokaż wiadomość
Oddałabym wszystko, żeby mieć takie włosy jak 2 lata temu, kiedy fryzjerka nie mogła się nadziwić, że tyle ich jest....A teraz patrzy i mówi, że jest ich strasznie mało....Kiedyś nie zwracałam uwagi na to ile ich wypada, a teraz liczę każdy włos. Ostatnio złapałam się na tym, że jak z kimś rozmawiam to patrzę na włosy i porównuję. Za każdym razem mam wrażenie, że nikt nie ma takiej masakry jak ja.Dzisiaj mam jakiś gorszy dzień....


ALIEN: a może zmien coś w swojej pielęgnacji, np zacznij pić siemię i stosować kozieradkę?? Ja właśnie zamierzam od dzisiaj zrobić test kozieradce, będę ja nkładała tak jak dotychczas raz w tyg na 3 godz przed myciem,ale oprócz tego, będę ją apikowała po każdym myciu na wilgotną skórę głowy.Zobaczymy za miesiąc jakie będą rezultaty.

Hehe, ja też tak mam, jakaś obsesja!Np siedzę na uczelni w sali i patrzę na wszystkie dziewczyny po kolei i oceniam, która ma ładniejsze, a która brzydsze włosy ode mnie. A jak widzę jakąś z naprawdę pięknymi (na szczęście rzadko) to dosłownie mam ochotę zapaść sie pod ziemię, to mój największy kompleks, jaki można sobie wyobrazić

Ja mam problem tylko i wyłacznie z łamaniem. Gdyby udało mi się to zahamować, miałabym ładne, bo np kiedys narzekałam na matowość, a teraz pięknie błyszczą dzięki pielęgnacji. Rosną mi też szybko, więc nie miałabym z nimi większych problemów, a po laminowaniu są wręcz cudowne, tylko co z tego, skoro teraz są króciutkie, a potem będzie ich na końcach 5
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując