Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowe prostowanie -część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-26, 09:35   #4559
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
ta babka co mi robiła wczoraj kupuje od tego co polecałas care of you, kreatyna jest mleczna a odzywka różowa.
Starczyło mi po 20 ml kreatyny i 20 ml odzywki. Robiłam od polowy głowy, ale siedziałam 4,5 godziny!!!!!!!
Za to zapłaciłam tylko 105 zł wiec sie cieszę.

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------


zobaczymy - póki co okresu nie ma hihihih
kreatynka połozona póki co wszystko ok choć wczoraj miałam załamkę bo miałam takie druty i takie oklapniete kłaki i mega naelektryzowane że szok, ale dzisiaj umyłam i jest o niebo lepiej. Pewnie dlatego że od połowy głowy robiłam.

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------


ja robiłam dwea razy i ani razu mi nic nie śmierdziało, może przez chwilkę dosłownie ze 3 min ale spokojnie dało sie wytrzymać.

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

sylwka a powiedz mi jeszcze cos o tej szczotce obrotowej - bo nie znam nikogo kto ja ma, czy ona sama nakręca całe włosy? bo czytałam opinię że się ślizga po włosach nie nawijając ich. Z drugiej strony jakby mi nawinęła pasmo na całej długości po sam czubek to będę miała fale i loki a ja chce miec proste tylko ewentualnie podniesione u nasady i może lekko podwinięte. A nie da sie unieśc u nasady nie nawijając całego pasma na suszarę wiec tak siedze i dumam a póki co wybieram (od miesiąca już!) suszarkę i nie wiem czy kupic zwykłą czy z końcówkami jakimiś - jedna jest remingtona z skrętów a druga rowenty z nasadką prostującą i tak sie bujam między tymi trzema.
na początku zawsze jest ten przyliz trzeba to przejść
szczotka jest świetna nawija włosy ale można też zrobić samo odbicie na początku trzeba się tego nauczyć ale jak już zakumasz to chwila i lecisz.Jak chcesz zakręcić to zaczynasz od końca włosa i wtedy go nawijasz na szczotkę a jak odbicie to od samej głowy i ciągniesz ją przez całe włosy. W komplecie jest też cieńsza szczotka i nasadka prostująca. Ja mam krótkie włosy więc mi nie ma co nawijać tylko fajnie odbija i jednocześnie wyciąga włosy.
Hmm bardzo mało ci tego preparatu poszło
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora