Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żary / Żagań - Dobry fryzjer
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-29, 04:31   #35
gabby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 11
Dot.: Żary / Żagań - Dobry fryzjer

Witam wszystkich,
nikt tu widzę dawno nie zaglądał, a zapewne wiele się zmieniło w tematyce fryzur w Żarach, także zachęcam to wyrażania swoich opinii.
Chciałabym zrobić sobie flamboyage i szukam odpowiedniego salonu...jak znajdę na pewno podzielę się wrażeniami.
A teraz kilka słów o salonach w których się przewinęłam.
Salon Gabriel -byłam raz sama, raz z siostrą. Efekt mnie zadowalał, ale nie zachwycał. Kosmetyki były dobrej jakości, o ile obsługująca mnie pani była miła , to szefowa obecna w salonie była bardzo nie kulturalna i nie sympatyczna. Więcej mnie tam nie zobaczą, bo atmosfera też jest bardzo ważna.
Kurcze nie wiem jak nazywa się salon na wrocławskiej kolo byłej Kleopatry, robiłam tam ombre i ścinałam włosy. Miłe panie i dobre kosmetyki. Efekt koloryzacji taki jaki chciałam, także duży plus, bo raczej wybredna jestem. Salon poleciła mi koleżanka, która tam chodzi od kilku lat i zawsze jest zachwycona, ponoć panie szczególnie na koloryzacji się znają.
Fryzjerka na przeciwko PKSu - do niej chodzi mój narzeczony i jest zawsze zadowolony. W saloniku wiecznie kolejka i panie też się tam często przychodzą.
gabby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując