Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szampon i odżywka Hair Jazz
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-14, 13:47   #216
als2
Przyczajenie
 
Avatar als2
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Witajcie
nie odzywałam się do tej pory prawie wcale, tylko czytam posty od początku powstania tego wątku, choć wcześniej znalazłam wątek na temat hairbell z 2013 roku i uwierzcie że mnie opinie nie zachęciły.
postanowiłam być na bieżąco z opiniami z 2015 roku, gdzie takie fora są bardziej już znane i więcej ludzi z nich korzysta. Nie traktujecie tego proszę jako atak, a moje przemyślenia.
Oczywiście że chciałam kupić ten cudowny specyfik, bo włosy moje stoją w miejscu, ale myślę zdrowo rozsądkowo i nie chodzi o wyrzucenie 120zł w błoto, tylko że wolę je spożytkować np na basen czy ściankę z moją córką.
Zauważyłam że większość z Was dodatkowo coś jeszcze używa, a to jest sok z jabłka i pietruszki, a to jakieś suplementy, a to wcierki - tak czy inaczej, nie pomyślałyście że to w jakimś stopniu może przyczynia się że włosy stają się ładniejsze, zdrowsze a i mogą szybciej rosnąć? Z tego co poczytałam to sam masaż głowy, a do tego np coś typu kofeina czy składniki olejków np łupianowego powoduje pobudzenie cebulek i przyspieszony wzrost włosów. Druga sprawa o której też był temat, pomiary. Każda podświadomie mierząc chce by na miarce było odpowiednio więcej, ale myślę że nie jesteśmy w stanie poprawnie wykonać pomiarów ( spróbujcie by za każdym razem tego samego dnia był taki sam pomiar - a zależy to nawet od naszej postawy - bardziej wyprostowana lub zgarbiono) sama przez 2 lata robiłam sobie pomiary ciała i wiem jak to działa. Tak naprawdę to mamy tu 2-3 może 4 przypadki , gdzie włosy sporo urosły, ale większość wpisów to początek drogi, zamówienie, pierwsze mycie czy cztery. I przykład Gizell czy Sweet_nuka to wyjątki i do tego też stosują inne rzeczy. A gdzie bohaterki z początku wątku? Jakoś zanikły po pierwszych myciach.
No nic, dalej będę śledzić wątek i zobaczę czy jednak kupić ten cud - a chciałabym by nim był - czy nie.
als2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując