Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-23, 15:00   #2031
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Mam tak samo, niestety. O dziwo, jeszcze jakoś wyjdzie mi warkocz, kiedy staram się zapleść 'na czuja', ale już przed lustrem to jakaś masakra, nie umiem skoordynować rąk Ale ogólnie nie noszę samodzielnie zrobionych, wymyślnych fryzur. Jak coś, to proszę mamę, a ona to uwielbia, bo tęskni za codziennym pleceniem warkoczy i kłosów, kiedy chodziłam do szkoły

Moje bezcukrowe życie jest dość ciężkie, bo uwielbiam cukier xD
Herbaty nie słodzę od szóstej klasy podstawówki, a teraz postanowiłam do tego dodać ogólną abstynencję, czyli nie jeść słodyczy, nie pić słodkich napojów itd. Czasem jest naprawdę ciężko, ale najtrudniejszy jest początek, potem nawet zapominam o słodkim i nawet nie mam pokusy Słodzików nie używam, nie znoszę smaku i nie czuję potrzeby.

Byłam na zakupach w Auchan, ale że to było przed nocnym maratonem w kinie, to za długo nie wybierałam Wzięłam szampon piwny Barwa, skusił mnie po pierwszym powąchaniu - czułam najprawdziwsze piwo. Wąchałam go sobie potem w przerwie maratonu i dzisiaj w domu - nie czuję w ogóle tego piwa, jakby cały aromat uleciał przy tym pierwszym otwarciu Mam nadzieję, że będę z niego zadowolona

Widziałam też ten szampon wrzosowo-miętowy - kusił, ale trochę się boję, czy nie wysuszy mi za mocno włosów, są bardzo wrażliwe pod tym względem.
Ja od 9 kwietnia nie jem słodyczy, piję tylko wodę albo herbatę (słodzę miodem), a kawę w czasie sesji Do tego jem sporo orzechów, no i dzisiaj będę robić batoniki musli, bez cukru, z żurawinką, otrębami, miodem, rodzynkami i takimi tam. Już się nie mogę doczekać, ale nauka wzywa :/

Mi ten barwy dobrze się spisywał. Teraz chwyciłam jakiś "Bliżej natury" - skład ma jeszcze prostszy niż ten chmielowy z Barwy.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora