Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-02, 13:44   #3279
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez sterylna Pokaż wiadomość
Dziewczyny buszowałam po allegro w poszukiwaniu paletki 120 cieni i natrafilam na taką aukcję: http://www.allegro.pl/item836598759_...esjonalne.html
Paletka wygląda zupełnie jak 120 manly, różni sie jedynie ceną. Zastanawiam sie czy nie zglosic naruszenia zasad, ale nie chce nikogo oskarżać bezpodstawnie. I tu moje pytanie do was, bo się na pewno znacie. Czy MAC mial kiedykolwiek takie palety?
nigdy w życiu, kilka postów wyżej omawiamy ten temat w trakcie zawziętej dyskusji o podróbkach MACa zalewających polski rynek = zgłaszać!!

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Asleep Pokaż wiadomość
Ostatnio też natrafiłam na taką paletę, tyle że kosztowała 450zł. Teraz ta aukcja chyba się już zakończyła. Nie wydaje mi się, żeby MAC wypuszczał takie palety. Na allegro roi się od podróbek. Myślę, że po prostu dodrukowali logo. :/
450 zł za 120 cieni MAC??? to nielogiczne - liczyłam (poczytać dokładnie ) za taką paletę wyszłoby około 7tys zł z dużym hakiem...dodrukowali zdecydowanie...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora