Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co kupujecie w Helfach? Produkty i opinie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-18, 13:24   #130
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

Cytat:
Napisane przez Emocja20 Pokaż wiadomość
Olejek kokosowy Vatika? Tak pytam z ciekawości, bo ja go również posiadam. Na początku efekty były super. Nakładałam go na włosy na noc, potem zrobiłam przerwę i znowu zaczęłam używać i niestety zaczęły wypadać mi włosy Potem przeczytałam, że sporo osób tak reaguje na oleje kokosowe.
Ja mam ładne zdrowe włosy i olej będę używać do ciała, a na włosy okazjonalnie. Dziś ścięłam kudełki, wiec myślę, że raz w tygodniu zamiast maski, ale gdybać to sobie mogę, bo nie wiem jak zareagują. Mam wlosy niskiej porowatości, więc powinnam być idealnym targetem, ale zobaczymy.

Mam nadzieje, ze wypadania nie będzie. Mam mało włosów, do tego cienkie i delikatne

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez muffinowa Pokaż wiadomość
Aj...wszyscy mówicie o szybkiej wysyłce a ja się czuję przez sklep zapomniana ;(
Zamówiłam w niedziele 2012-08-12 21:32:52
a do dzisiaj zero kontaktu a paczki jak nie było tak nie ma ;C
fakt - wybrałam za pobraniem, ale nigdy paczka nie szła w tym przypadku tak wolno ;C
Na stronie jest też, że status wysyłki nieokreślony.
Pisałam na gadu- cisza. ;C
Czy,któraś z was miała kiedyś takie kłopoty? ;C

Ja mam Zamówiłam i zapłaciłam w pierwszym tygodniu sierpnia. Chyba 8 wysłali paczkę i jeszcze nic nie dostałam ;/ Ale ostatnio poczta robi mi psiukusy
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując