Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-26, 21:22   #2687
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Czytam wasz wątek od jakiegoś czasu i, chociaż się nie udzielam, skrupulatnie wypełniam punkty regulaminu:
- kupuję, by ewentualnie żałować, ale unikam żalu, że nie kupiłam, w efekcie wszystkiego mam po kokardy i kupę radości,
- jak jest box, to kupuję, ale tylko 1 sztukę. Pominęłam tylko chyba jeden, ale nie było mnie w kraju, więc czuję się trochę usprawiedliwiona.

Chętnie bym wzięła udział w różnego typu waszych głupawkach (bo nie ma boxu, bo już po boxie, bo piątek, bo brak fajnych promo), ale czas mam zazwyczaj dopiero późnym popołudniem, kiedy tu właściwie cichnie. Z powodu tylko wieczornego dostępu do wizażu omijają mnie też fajne oferty, które tu upowszechniacie, ale nie rozpaczam. Nie handluję, kupuję, bo lubię piękne rzeczy. Ponadto bardzo mi się podoba atmosfera panująca tutaj oraz wasze poczucie humoru.

Na dzisiejszego boxa się załapałam, wzięłam balsam żiwąszi i dopchałam płatkami.
To podobnie jak ja. W pracy nie mam za bardzo jak pisać, nawet polskich znaków tam nie mam a z komórki jest tak ciężko, że szok... Nie wyświetlają mi się żadne zdjęcia i cytowanie nie zawsze działa. No i z tego wszystkiego jak się dowiem o fajnej ofercie to się okazuje, że już minimum 5 osób o tym napisało wcześniej
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora