Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plastry
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-11, 15:43   #787
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Nie chodze do dermatologa. Golic sie boje, ze mi wlosy sciemnieja i kiedys naprawde bede miec wasa. narazie daje sobie w ten sposob rade, ze biore pensete , naciagam skore co by mniej bolalo i pare wloskow , tych dluzszych i bardziej widocznych wyrywam. Jak mam do wyrwania calkiem sporo wloskow to lekko skora mi sie przy konciku ust zarozowi, ale nie musze sie niczym smarowac, samo po chwilce przechodzi.
Tak sobie mysle, skoro usuwam wlosy depilatorem i na lydkach i w strefie bikini i pod pacha to moze by tak , przejechac szybko po twarzy? I zobaczyc jak sie cera zachowa po depilatorze. Wkoncu to nie sa typowe wlosy jak u mojej babci, ja mam meszek, ale wloski sa dluzsze, wiec jest on widoczny. Jako ze wloski sa delikatniejsze niz w inynch regionach ciala, to moze i mnie tak nie podrazni, a szybko sobie usune te wloski. Musze sie kiedys wziasc i sprobowac. najwyzej znow bede wygladac jak po nieudanej operacji powiekszania ust hehehe
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując