Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-04, 11:41   #976
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Aptekawsieci - kiedyś bardzo lubiłam, przy ostatnim zamówieniu zwątpiłam. Wśród wielu produktów chciałam zamówić emulsję Avene - na stronie widniało, że jest. Po jakims czasie kiedy ktoś przeanalizował moje zamówienie, po moich kilkukrotnych pytaniach, poinformowano mnie, że czekają na dostawę, miała być w następnym tygodniu. Postanowiłam czekać. Tydzień minął, zero odzewu, po moich kolejnych ponagleniach odpowiedziano mi, że emulsja nie doszła. Nikt mnie nie zapytał nawet czy zamierzam zrezygnować z zamówienia, podczas rozmowy usłyszałam , że reszta jest spakowania i będa wysyłać. Machnęłam ręka bo ceny mieli i tak w miarę dobre. Dostałam zamówione produkty - uwaga - w paczce po butach z CCC z wszystkimi nalepkami, ceną itd. Próbki zostały dołączone, wprawdzie nie wszystkie, o które prosiłam ale być może nie mieli akurat.

Cefarm - zrobiłam niedawno zamówienie za ponad 350 zł. Kontakt był miły, przesyłka, jako że doręczona kurierem, bardzo szybka ale.... ani jednej próbki A w formularzu wypisałam konkretne, które mnie interesują i dla jakiego rodzaju cery mają być przeznaczone. Tak więc..będę szukać dalej idealnej apteki. Pozdrawiam.
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując