Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy się swoimi włosami:-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-12, 23:31   #2817
madzienka001
Raczkowanie
 
Avatar madzienka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 391
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
madzienka śliczne włoski, a najbardziej zazdroszczę tych stojących na czubku Szybko ich się dorobiłaś?
virka dziekujeale wierz mi ze nie sa takie jakie bym chciała
z małych kłaczków tez sie ciesze i to bardzo...myśle ze to skutek stosowania waxu(jakies 10 zastosowan) w lipcu zeszłego roku i teraz ponowinie +łykanie tabletek (kilka miesiecy non stop w tamtym roku) +lepsza dieta+rzucenie palenia pół roku temubo słyszałm ze nawet na włosy papierochy zle wpływaja a własciwie na cebuki...
Ale ogólnie na kłaczki czekałam szybko tz nigdy na nie nie zwracałam szczególnej uwagi i myslałąm ze po prostu mi sie włosy elektryzuja albo połamały przy czubku, ale to raczej nie to i jak siegam pamiecią to rzeczywiscie zaczeły tak nagle wyrastac pod koniec lata w tamtym roku...czyli wax +wiataminy chyba podziałały


jolie dziekujewidziałm juz Twoje włosy i jestem w szoku...
Ty dopiero masz cudne włoski..ja chyba do tej długosci bym nie dociagneła, a raczej moje włosieta
Jak zobaczyłam je pomyslałam dokładnie to samo...
ja mysle ze moje dosc atrakcyjnie wyszły na fotce, wiadomo w sztucznym swietle włosy zawsze wygladaja lepiej, chocby bardziej lśnią...
Jakbys 7 lat temu zobaczyła moje włoski nie uwierzyłabys...o wiele bujniejsze do pasa, grubsze...naprawde sporo mi ich wyleciało..
Ogólnie staram sie dbac o moje włosy i przedziwdziałac wypadaniu i mam nadzieieje ze juz niedługo bede naprawde miała sie czym pochwalic

Pozdrawiam Was sedecznie dziewczyny i zycze pieknych i mocnych włosków...
madzienka001 jest offline Zgłoś do moderatora