Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miranda Kerr i inne tematy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-22, 14:10   #1320
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Pamiętnik też bardzo lubię. Mam ogromny sentyment, bo książkę czytałam jeszcze w szkole i zrobiła wtedy na mnie duże wrażenie (to była dla mnie taka piękna, prawdziwa miłość), potem obejrzałam film i mi się również podobał. Mam sentyment do obu i książki i filmu, również dlatego że przypominają mi się czasy szkolne, jak z koleżankami oglądałyśmy ten film Rachel McAdams też bardzo lubię.
Ja książki Pamiętnik nie czytałam, ale wiem, że jest. Zawsze wolę czytać książkę przed obejrzeniem filmu, żeby nie mieć przed oczami twarzy aktorów, na ale tym razem tak nie wyszło



Cytat:
Napisane przez ekomonika Pokaż wiadomość
Hej!
Witam się z Wami w tym chłodnym dniu, melduję, że po kilku latach poszukiwań, udało mi się znaleźć idealną ramoneskę i portfel!

To czekamy na fotki lub link


Widzę, że dużo filmowych klimatów na wątku Jakie są wasze ulubione filmy i seriale? Długie, jesienne wieczory zachęcają do spędzania czasu przed ekranem Od siebie gorąco polecam Drogę do zapomnienia. Niesamowity, koniecznie zobaczcie.[/QUOTE]


Dzięki za polecenie. Seriali raczej nie oglądam, chociaż niektóre chciałabym zobaczy, więc może kiedyś. Jeśli chodzi o ulubione filmy, to przekrój jest bardzo duży: od sci-fi (Obcy; Blade runner) po kostiumowe, obyczajowe i dramaty sądowe.




Cytat:
Napisane przez ekomonika Pokaż wiadomość
Filmu nie widziałam, ale byłam w teatrze na Bogowie mordu. Odniosłam bardzo pozytywne wrażenie.

Zazdroszczę! Chciałabym zobaczyć!



Cytat:
Napisane przez ekomonika Pokaż wiadomość
Wow! Koniecznie pokaż zdobycz!
Proszę bardzo. Według rozmiarówki, to mój rozmiar (38), chociaż jest obszerny, jak oversize. Ale płaszcze lubię większe, co by łatwo zmieścić sweter lub marynarkę Tylko jeszcze muszę go zanieść do pralni chemicznej.


Cytat:
Napisane przez ekomonika Pokaż wiadomość
Co do Zjawy, sam film też się ciągnął

O, nie miałam takiego odczucia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0178 sm.JPG (143,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0180 sm.JPG (336,6 KB, 15 załadowań)
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując