Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cesarskie ciecie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-05-04, 08:31   #6
Yulla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 12
Dot.: Cesarskie ciecie.

Rozumiem Twój strach. W takiej sytaucji pewnie też rozważyłabym wszystkie "za i przeciw" dotyczące cesarskiego cięcia. Czasami faktycznie to jest lepsze rozwiązanie. Ja sama nie mam porównania z naturalnym porodem, ponieważ urodziłam dopiero jedno dziecko, ale muszę przyznać, że operację wspominam dość miło (o ile oczywiście można użyć takich słów ). Cały czas byłam przytomna, wiedziałam co dzieje się ze mną, a przede wszystkim z dzieckiem. Wstałam z łóżka już po 8 godzinach od zabiegu, rana owszem trochę bolała, ale wszystko było ok i po 4 dobach zostaliśmy z Maleństwem wypisani do domu. Na początku rzeczywiście były problemy z laktacją, ale wiedziałam, że nie należy się poddawać i po dwóch dobach wszystko super się uregulowało. Jak widać, wiele zależy od predyspozycji organizmu - u mnie obyło się bez komplikacji, ale inne leżące w szpitalu dziewczyny (również po cesarce) "zabawiły" na oddziale parę dni dłużej. Nie namawiam Cię oczywiście na takie rozwiązanie, ale jak pisałam wyżej - rozumiem Twój niepokój... Trzymam kciuki, pa.
Yulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując