Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-25, 11:44   #1693
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Fanka a co będzie w środę? Bo nie kapuję czemu Ci się ten nawał pracy tak nagle "urywa" tzn. to bardzo dobrze, ale po prostu ciekawa jestem
Jutro mam ten dziadowski egzamin i serdecznie dość nauki - od zeszłego poniedziałku siedzę na urlopie i kuję. Co ciekawe - nie czuję psychicznie jakiegoś specjalnego stresu, ale to co się dziś ze mną fizycznie wyprawia... Aua. Ryżyk sobie ugotowałam i herbatę mam, jak trochę sił nabiorę, bo poczłapię do sklepu...

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
to ja was chyba przebiję - przytyłam z Kaśką w ciąży 30 kg (trzy - dzieś - ci, tak, tak) (tzn. razem z Kaśką w brzuchu, po powrocie ze szpitala było mnie 10kg mniej ) no i niestety ciągle noszę jeszcze +15 mimo, że karmiłam ponad 1,5 roku
na początku ciąży wyglądałam super, ale na koniec to już wieloryb to mało powiedziane, teraz nie mogę ale później wrzucę wam zdjęcia, bo mam i profesjonalną sesję z początku i domową na koniec jak już żadnych butów nie mogłam włożyć
no i mam problem z tym chudnięciem bo mój chłop ciągle się zachwyca i nie mam motywacji żeby się za się wziąć (fakt, że wcześniej byłam szparagiem, bo aż jestem przerażona jak patrzę na swoje dawniejsze ciuchy)
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora