Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-07-17, 15:08   #1935
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 835
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny za odpowiedzi oczywiście zgadzam się z tym co piszecie, ale to są te powiedzmy 2h przesunięcia. mi chodziło o to, czy rekruterzy dają wcześniej znać że za 3 dni będzie rozmowa, bo dla mnie średnio komfortowe jest oczekiwanie że może akurat teraz zadzwonią i że muszę się bardzo dobrze przygotować do każdej firmy do której wysyłam CV, nawet jeśli nie wiem czy się do mnie odezwą czy nie (bo wtedy przygotowuję się na maksa na rozmowę osobistą).
Zależy jaka rozmowa, chociaż wydaje mi się, że nie spotkałam się ani ja, a ni moje koleżanki z tym, żeby dzwonić i mówić "rozmowa będzie za 2 dni, proszę się przygotować". Nawet moja koleżanka aplikując do Warszawy miała w danym dniu rozmowę, której się nie spodziewała,ale akurat była w domu.

U mnie też tak jest, że pytają się, czy mam chwilę,czy mam czas.

Mam do Was pytanie,czy to norma, że przy umowach do 3 lat - okres wypowiedzenia to 2 mce? Dziś takie coś doczytałam i chyba się nieźle wkopałam... Przy rezygnacji będę musiała pracować jeszcze 2 mce? :O
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240 jest offline Zgłoś do moderatora