Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-03, 22:13   #1211
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Nice Sprite Pokaż wiadomość
Hey Zamierzam kupić włoski na taśmie i zrobić z nich clipy;-) trudno dobrac mi kolor boo mam balejaż, ale coś znalazłam: http://allegro.pl/item513672191_55cm...edluzanie.html z tego co słyszałąm to tak naprawde są syntetyki, ale to mi nie przeszkadza, zamierzałam zamówić syntetyczne, tu pisze, że naturalne, tym lepiej, ale hmm czy to prawda?? Ktoś może kupował od tej pani? Taśma 70 cm powinna mi wystarczyc? bo tak sobie licze i myśle że tak, włosy w najdłuższym miejscu siegaja do zapięcia stanika są pocieniowane, ale dość gęste, zależy mi na tym hmm efekcie wow, że tak powiem
co po pierwsze rzuciło mi się w oczy to cena-120 zł za naturalne europejskie?nigdy
druga sprawa to kolorystyka-takim nazewnictwem posługują się tylko przy sztucznych włosach.przy naturalnych nie ma takich rownych pasemek
poza tym nazwa HUMAN HAIR-nie nie znaczy prawdziwy włos,bo ja kupuję sztuczne włosy z możliwością prostowania i tez pisze HUMAN HAIR-cena podobna.
HUMAN HAIR to jest nazwa firmy.
więc wątpię w to,że kupisz prawdziwe włosy.

ja moge powiedzieć,że na 100% są to sztuczne włosy

jak mnie złoszczą takie kłamstwa -wciskanie ludziom kitu

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-01-03 o 22:14
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora