Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowe prostowanie -część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-31, 15:26   #4217
oliwia2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 20
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
dziękuję
ale mam jeszcze parę pytań. czy powinnam się zagłębić bardziej w temat i używać specjalnych kosmetyków do włosów po takim prostowaniu, czy wystarczy jeśli nadal będę myć włosy np. Babydreamem, który jest dla nich najdelikatniejszy? chciałabym się z nimi jak najbardziej delikatnie obchodzić.
z olei najczęściej stosuję rycynowy. zaczęłam go stosować kilka miesięcy temu i dzisiaj widzę wysyp baby hairów. mi one nie przeszkadzają, nawet się z nich cieszę
Ja również mam bardzo zniszczone włosy prostownica była CODZIENNIE a teraz schowałam ja głęboko do szafy .Nie wierzyłam sama że tak będzie ja kupilam 80ml Encanto i zrobiła mi kolezanka .Poszukaj moich fotek bo sa umieszczone,do dzis zero prostownicy jedynie suszarka bo końce mi sie wywijaja bo mam rózne długości i chyba to jest tego przczyna wiec czasem je próbuje podwinać .Układaja sie bosko sa naprawdę gładkie,ale wada PRZETŁUSZCZAJA MI SIE OKROPNIE PRAWIE codziennie je myje.Ale mi to nie przeszkadza wysychaja bardzo szybko.Co do kosmetyków to raczej ten Babydream jak polecaja wizazki I jakas odzywka z keratyna .Myśle zrobic drugi raz napewno na moich rozjaśnionych włosach bo efekt jest naprawde tak jak pisza wizazki.Dwa tygodnie mineło i dalej takie jak były.
oliwia2004 jest offline Zgłoś do moderatora