Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki kosmetyków sprzedawane na Allegro ... :/
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-19, 10:08   #4
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Próbki kosmetyków sprzedawane na Allegro ... :/

Ja rowniez zawiodlam sie kilkakrotnie na wysokopolkowych kosmetykach ( glownie podkladach i tuszach ) i nie mam zamiaru ryzykowac tylu pieniedzy ... To dziwne takze, jak bardzo oceniaja cie po wygladzie w perfumeriach - czasem zdarza mi sie pojsc bez makijazu , ubierajac sie po ciemku w jakies sportowe ciuchy Wtedy jesli w ogole daja probki to jakies badziewie ... Bylo tak dwa razy ! Gdy poszlam elegancko, w makijazu, odpachniona kupujac jedynie roz bourjois za 36 zl dostalam 5 probek kremow ( 3 EL. 1 Biotherm, 1 Dior ) puszek z pudrem, mini szmineczke, probke perfum i gazete- urode a probki 3 podkladow ( dior, chanel i givenchy ) o ktore poprosilam byly takie duze ze kazdy z nich starczyl na 3-4 aplikacje W dodatku pani prawie na kolanach przepraszala, ze jeden czytnik nie chcial przyjac mojej karty A powracajac do tematu- ja rozumiem, ze rece swierzbia sprzedawczynie w perfumeriach , by kilka probeczek zabrac dla siebie, ale - sprawdzalam i niektorzy sprzedawcy maja po kilkanascie a nawet kilkadziesiat aukcji w ktorych sprzedaja zestawy probek dajace pelnowymiarowy produkt ... To przegiecie
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując