Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-07, 16:08   #129
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez KlaudiPL Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za odpowiedź czyli turkus kupię gotowy? Bo chyba właśnie taki potrzebuje. I jeszcze mam pytanie czy będę musiała co miesiąc powtarzać farbowanie tym mixtonem? Czy efekt jest w miarę trwały? Aaa no I ostanie pytanie (wybacz ignorancję ale naprawdę nie mam pojęcia :p) co to sa farby natury?
zobacz na 2 stronie posty 25,27,31
Natura tzn. kolor naturalny np. 7N,7.0,7 czyli bez dodatkowych oznaczeń po przecinku (refleksów) np. 7.43 to (3-złóto,4-miedziany 7-średni blond) A natura składa się z 3 podstawowych kolorów czyli żółtego, niebieskiego i czerwonego w równych proporcjach i daje najbardziej naturalny kolor.
Jeśli nie musisz pokrywać całych włosów to nałóż sam turkusowy mixton z oxydantem, czyli wodą utlenioną w tamtych postach masz wytłumaczone o co chodzi i z jakim stężeniem.
A znajdż na kole kolorów niechciany refleks i naprzeciwległy kolor neutralizuje niechciany. U ciebie odwrotna sytuacja jak miał fryz5. On mial turkus na głowie i zneutralizował go rudo-czerwoną farbą. poczytaj trochę to zrozumiesz o co chodzi P.s. Nie wiem czy znanjdziesz turkus, poszukaj. Ja osobiście kupiłabym mixton żółty i niebieski i sama mieszała na turkus,
Sama czekam na mixy niebieski i czerwony, żeby uzyskać fiolet

Fryz5 - a jak tam Twoje włosy?
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując