Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-02, 18:53   #887
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Chcialam sie znow pochwallic co zakupilam:
- Sylveco do twarzy z rokitniekiem (ale sie naszukalam - ostatecznie byl w zielarskim kolo ronda mateczny)
- Ziaja Med Kuracja Lipidowa (fajowo nawilza!)
- zel do kapieli zioelony babydream
- szampon babydream
- krem do rak dr Scheller z rokitnikiem i drugi z olejkiem arganowym (powiem jedno - nie mialam lepszych kremow do rak!)
- maska do wlosow z Alterry w tubce (swietna!)

Kupilam jeszcze ta paletke do skladania z Inglota - nie zbijcie mnie! Naprawde na nia chorowalam... Obiecuje jednak nie uzywac jej codziennie i nie zdradzac kosmetykow mineralnych. No i jeszcze kilka kosmetykow z tego Paese - roz, lakier, blyszczyki. Szczerze polecam wam blyszczyki. Kocham blyszczyki. Choruje jeszcze na eye liner w pisaku w kolorze granatu, no ale pani go akurat nie miala.

Co do samych kosmetykow mineralnych. Z calego serca rowniez polecam Lumiere z uwagi na ceny, asortyment i jakosc. Mozna zrobic spore zakupy raz do roku (w black friday koncem listopada) i styka na rok caly! Podklady maja cztery formuly i kazdy znajdzie cos dla siebie, roze maja fenomenalna trwalosc i pigmentacje przy ogromnej gamie kolorystycznej. Pedzel faktycznie kup z pixie albo sunhide (takie same pedzle maja). Dobrze jest miec i flat top i kabuki. Powod tego jest taki ze flat top lepiej sie sprawdzi do lzejszych podkladow ale juz przy tresciwej i mocno kryjacej formule tak latwo zrobic sobie maske, ze lepiej z niego zrezygnowac. Ja zauwazylam ze przy nakladaniu lekka reka pedzlem kabuki podkladu Flawless Face buzie mam taka jak przy nawaleniu na twarz Veena Velvet (ton jasniejsza) pedzlem flat top. Efekt ten sam a zuzycie podkladow niesamowite. FF uzywam codziennie a zuzycie jest nieznaczne, VV okazjonalnie a juz nie ma go pol!!! No ale to tez jest sprawa bardzo indywidualna wiec mowie tylko co sama zauwazylam. Dodam, ze wczesniej uzywalam Everyday Minerals no i podkladow pseudomineralnych ze sklepu kosmetycznego.

Korah a gdzie ty zaopatrujesz sie w dr Shellera? Szukalam po calym Krakowie i jedynie znalazlam w Superpharmie w Galerii Kazimierz. Lotionu do ciala tego akurat z makadamia nie mieli - a szkoda. Byla tez promocja, ze z karta stalego klienta jakis tam krem z ostem byl za pol ceny! Przy okazji napatoczylam sie na Starowislnej na Mydlarnie u Franciszka gdzie sprzedaja mydla z Allepo! Tyle ze takie mydlo, ktore mnie zainteresowalo (noc orientu czy cos takiego) kosztowalo ze 40zl!!! Aleppo 35% bylo chyba za 30 kilka! T0 chyba bardzo duzo, nie?
Na Limanowskiego byl tez jakis naturalny sklepik i kupilam borowine do okladow. Tez mieli allepo po 19zl chyba to najmniejsze stezenie olejku laurowego. No i nie wiedzialam co zrobic. Odlozylam narazie. Za bardzo poszalalam w tej Polsce na zakupach. U siebie nie szalalabym tak bardzo...

Widzialaś już nowy wątek? https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=519783
Tam wklajamy nasze zakupowe zdobycze naturalne

Ja kupuję przez internet, do Krakowa mam jakieś 50 km, więc taniej mnie to wychodzi. Wiem, że jeszcze na Krupniczej jest jakiś sklepik naturalny. I widzialam kiedyś Dr Schellera w Drogerii Natura na Dlugiej bliżej nowego kleparza. Warto też sprawdzić galerię krakowską
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując