Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guerlain - kolorówka, część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-07, 22:34   #2772
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: guerlain Meteoryty - jak uzywać?

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ja tez przed chwilka kupilam swohe pierwsze kulki tez 02


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
i jak wrażenia??

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
No dziewczyny, byłam dzisiaj po te swoje kulki 02 Clair w Sephorze w Galerii Katowickiej. Oczywiście nie obyło się bez przygód, mi już po prostu ręce opadają. Podeszła do mnie pani, zażyczyłam sobie to co chciałam, ona wyjmuje z szuflady, oczywiście natychmiast otwiera kartonik, przewraca kulki do góry nogami (coby pewnie więcej pyłu było no bo jak ) nawet nie zdążyłam zareagować. Idzie do kasy a ja mówie, że mam nadzieję, że nigdy nie były otwierane, bo to na prezent (specjalnie tak powiedziałam), a ona, że oczywiście, że nie, bo przecież oni to trzymają w szufladach no bo jak bla bla bla.... I postawiła te moje kulki na blacie, postukała nimi trochę zastanawiając się nad czymś, a ja oczywiście na nie patrzę i widzę że ta naklejka zabezpieczajaca jest tak w cholerę "wymamłana", jakby ktoś to pudełko conajmniej 10 razy otwierał. Więc apeluję: Mogła by mi pani dać pudełko zaklejoną folią? A co pani na to? Że oni jak dostają towar to może się coś podniszczyć I że ona zaraz tą folię odklei i przyklei nową! Zapakowała mi to na prezent (co jak co ale pudełeczko ładne) i otwieram w domu, a tam oczywiscie cały kartonik w paluchach no bo jak... Mam tylko nadzieję, że puszka nie była otwierana itp.. Naprawdę, ja już nie wiem jak z tym walczyć, ręce mi już opadają.. Nie potrafię się kłócić, tyle razy jej zwracałam uwagę, ale nic nie podziałało. To wszystko wynagradza mi tylko chyba zapach kulek...
to już standard w Douglasie i Sephorze ;(

jak wrażenia makijażowe??
czaję się na nie
edit swoją drogą mnóstwo produktów Guerlaina pięknie pachnie, ja tak wącham swój tusz Noir
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując