Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-04, 22:37   #1900
bezkresynieba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 28
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Hej kobietki
Mam problem z określeniem swojej urody, może mogłybyście mi pomóc?

1. Jak się opalasz - opalam się raczej dość szybko, raczej na różowo. Odcień opalenizny jest raczej złotawo-brązowawy.

2. Kolor oczu
- oczy są koloru niebiesko-szarego. Tęczówki mają zdecydowanie ciemniejszą obwódkę, kolor jest niejednolity, taki pasiasty. Oprawa oczu raczej jaśniejsza, coś w kolorze jasnego brązu.

3. Piegi - występują i wpadają bardziej w kolor złotawy.

4. Cera - chyba odcień chłodny wpadający w róż. Jeśli się rumienie to na czerwono :|

5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond. Przebłyski złotawo-brązowe.

6. Kolor ust - różowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
W sumie jeśli chodzi o kolory to we wszystkich czuję się dobrze, z tym, że nie przepadam za szarościami i brązem. Z tego co zauważyłam to najlepiej wyglądam w żółtym.

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń?
Według mnie czerń i biel nie pasują mi. Lepiej wyglądam w beżu i granacie.

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste
?
Co do kolorów intensywnych to pasją mi kolory intensywne, co do jaskrawych jestem sceptyczna.

10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?

Wydaje mi się, że pasują mi kolory trochę przygaszone.

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie?
Jeśli chodzi o kolory to zdecydowanie ciepłe. Co do srebra i złota, nie umiem określić, nigdy nie miałam niczego w tych odcieniach.

12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo
-
Czuję się lepiej w mniejszych wzorach i kolorach monochromatycznych, nie kontrastujących mocno ze sobą.

Wrzucam dodatkowo zdjęcie w naturalnym kolorze włosów. Bardzo proszę o pomoc w tej kwestii, bo jestem zupełnie zielona jeśli chodzi o te sprawy.

10699128_835285379849741_47414233_n.jpg

Edytowane przez bezkresynieba
Czas edycji: 2015-01-04 o 22:42
bezkresynieba jest offline Zgłoś do moderatora