Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-20, 13:23   #25
nick_jej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 19
Dot.: Ktorego faceta wybrac? Serce, a rozum.

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Wiesz, na co zwracałam uwagę, gdy zdecydowałam się, że to ten, a nie inny mężczyzna zostanie moim mężem? Nie na to , co posiada (bo zaczynaliśmy z podobnego pułapu), ale czy jest życiowo zaradny i nie ma w sobie cech Ferdka Kiepskiego- dobrze wybrałam.
I nie, nie chciałabym mieć męża/faceta biznesmena, bo nie interesują mnie faceci, którzy ożenili się z pracą.
Zapewniam Cie, ze zwracam uwage nie tylko na pieniadze. Po prostu TEZ na to patrze. Najpierw zwracam uwage, na to czy ktos odpowiada mi jako czlowiek, potem na majetnosc, a nie na odwrot. Biznesmena podalam tylko przykladowo, dla porownania. Panowie typu F. Kiepskiego mnie nie interesuja. To nie sa osoby, ktore sie dorobily np.na sprzedazy samochodow etc., a jedynym ich atutem jest gruby portfel.

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez dzasminka Pokaż wiadomość
A mnie zastanawia co mają w głowie kobiety, które są kochankami żonatych facetów.
Może po prostu poszukaj wolnego sponsora.
Skoro Cie to zastanawia, to polecam przeczytac caly ten watek, mysle, ze to moze co nieco wyjasnic.
nick_jej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując