Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki KALLOS
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-21, 08:22   #923
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
też skusiłam się na nią pod wpływem wizażu i czas wreszcie wypróbować osławione cudo . Najbradziej nie mogę doczekać się... zapachu
Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
i tak mam zamiar kupić latte
Używam to cudo prawie rok. Dla mnie rewelacja ! Ale ... tak jak już chyba kiedyś pisałam : maski Latte różnią się w zależności od pojemności opakowania. Nie znam się na składach, ale moje włosy mówią mi co im pasuje, a co nie.
Dla mnie rewelacja to maski z firmy Pettenon {obecnie dostępne w pojemnościach :
250 ml i 800 ml}. Latte - 1000 ml {niebieskie opakowanie}- jak dla mnie : wielkie nic ! Już w palcach czułam, że to inny produkt : tłuści i obciąża. Z jakiej firmy Kallos ją sprowadza, nie wiem, bo bardzo szybko jej się pozbyłam.
Tak jak z szamponem z Kallos'a : od prawie roku używałam jednego z "ich" szamponu {produkcja : firma Pettenon}. Był dla mnie rewelacyjny pod każdym względem. Ostatnia dostawa {kupuję w sklepie internetowym} : szampon o tej samej nazwie, też z Włoch, skład prawie ten sam i co ... Zupełnie inny produkt, z którym się moje włosy nie zaprzyjaźnią. Jestem prawie załamana . Znowu muszę rozpocząć eksperymenty i poszukiwania.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując