Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-14, 19:03   #76
Fram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 257
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Ja chyba też jestem kontrastową wiosną
A nie jakimś lato-zimo-z odrobiną jesieni-czymś. Zawsze miałam problem jak się ocenić, jedyne co nigdy nikomu nie przyszło do głowy to wiosna

Stwierdziłam że mam jednak zdecydowanie złotą karnację, tylko jasną i wydawała mi się zawsze zimna.

Skopiuję mój opis z poprzedniego wątku:

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Dość szybko - początkowo na lekko czerwonawy brąz, ochładza się na przydymiony, szarawy, lekko oliwkowy.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Tęczówki - ciemny czysty brąz. Oprawa jasnobrązowa.

3. Piegi - jeśli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Jako dziecko miewałam pojedyncze, teraz wcale.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Jasny, przydymiony żółtawy? Może lekko różowawy. Rumienię się minimalnie, na przydymiony różowawy.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Naturalne były jasne - ciemny blond, mocno jaśniejący na złoty kolor i płowiejący na słońcu.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Średnio jasny, różowo - czerwony, średnio intensywny.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę

W naturalnym złotym blondzie pasowały mi właściwie wszystkie kolory, może poza wyblakłym brzoskwiniowym, pomarańczowym brązem.
Szczególnie lubiłam na sobie biały, czarny, błękitny, różne intensywne kolory.
Fram jest offline Zgłoś do moderatora