Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-10, 21:59   #2729
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość

A nie mówiłam

TAKA MAŁA UWAGA: te palety są orientacyjne, nie zawierają wszystkich kolorów. Tak naprawdę taka np. paleta Ciepłej Wiosny ma tu same zazielenione kolory, patrzę i widzę wszystko ocieplone brązem i zielenią, a tak naprawdę kolory WS są bardzo ciepłe, ale też dość czyste i głebokie, np. niebieskości są najciemniejsze i najcieplejsze, a paleta tego nie odzwierciedla jak należy. Dlatego radzę poszperać i poszukać innych palet, najbardziej mnie zadziwia paleta Jasnego i Chłodnego Lata - mają takie róże, że mdleję z zachwytu
Którą paletę polecacie jako najbradziej hm... miarodajną

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Z
Misianka, złocista opalenizna wcale nie działa przeciwko chłodnym typom Tobie opalenizna wydaje się być złocista i ciepła, ale gdy staniesz przy ciepłym typie, jego opalenizna będzie znacznie cieplejsza. Ja jestem teraz bardzo złocisto-brązowa a nadal chłodne kolory mi pasują po prostu wydaje się być cieplejsza w relacji do siebie bez opalenizny co nie zmienia faktu, że jestem chłodniejsza niż ciepłe typy Jeśli ciepłe kolory Ci nie pasują (żadne) to jesteś chłodna jak nic, palety decydują
Zgadzam się Opalenizna zawsze ociepla nieco skore każdą - i ciepłą i chłodną. Podtonow skóry nie zmienia.

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Mi na pewno nie pasuje i właśnie nie tylko chodzi o gust, ale jakoś zawsze intuicyjnie wybierałam srebrną biżuterię. W złocie wyglądam właśnie tandetnie i to nie tylko moja opinia, więc na pewno jestem chłodnym typem. W ogóle nie lubię złota, żólci, brązów, zieleń też jest problemowa.
No widzicie, a ja uwielbiam zloto oczywiście nie w nadmiarze, nie cygańskie ale czuje sie w nim jakoby w drugiej skorze.
Natomiast srebro wg mnie jet sztywniackie, biurowe i ochladza temperaturę ciala o 3 stopnie. Poza tym uważam ze w srebrnej biżuterii na ręce od razu moje dlonie wyladają jak w jakimś dziwnym kolorze....

Ale nie wiem na ile to wlaśnie jakieś uprzedzenia, a na ile rzeczywiście pasuje mi tylko zloto, bo LS powinno pasowac i to i to... Acha, srebro to ja czasem mam ochotę zalozyć latem, jak jestem wlaśnie przez slonce ozłocona i wtedy to podkreśla tę opaleniznę i daje fajny kontrast...
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora