Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - -> Kody, daty produkcji, daty ważności <-
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-05, 21:44   #269
boskaAgnes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 17
Dot.: -> Kody, daty produkcji, daty ważności <-

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
BoskaAgnes - fajnie, że dzielisz się swoją wiedzą, na pewno wiele osób będzie wdzięcznych.

Moją małą wątpliwość budzi to, że rejestrujesz się ledwo co, piszesz tylko na ten temat i w kółko podajesz nazwę tej aplikacji. A tak się składa, że sama aplikacja jest autorstwa firmy z Polski i opublikowana została w AppStore ledwo co -- 12 kwietnia, w wersji 1.0.0, nie ma nawet jeszcze żadnych ocen, a Ty proszę -- zdążyłaś ją znaleźć, kupić, zachwycić się i tu trafić.

Drobny spam? Reklama na wizażu jest płatna. Mało kto lubi, jak mu się coś zachwala (choćby nie wiem jak dobre by nie było), nie podając przy tym, że jest to reklama...
Po uważnym przeczytaniu mojego posta wiedziałabyś, że znalazłam się tu ze względu na daty produkcji - dlatego nie piszę na inne tematy - ten wątek śledzę od lutego ale nie było potrzeby rejestrowania się. Przeszukiwałam oczywiście strony nie tylko polskie od dłuższego czasu więc nic dziwnego że coś znalazłam. Jeśli chodzi o AppStore to istnieją specjalne serwisy które informują Cię o nowych aplikacjach ;-) - tak więc nie trzeba specjalnie szukać.
Wymieniłam kilkakrotnie tę nazwę bo nie chciałam być gołosłowna - i być posądzona o "zmyślanie".Zwłaszcza że inofrmacje na tym poście czasem są błędne bo oparte na domysłach. Oczywiście każdy ma prawo do własnej opinii a moim zdaniem aplikacja jest fajna. Służę pomocą w rozszyfrowywaniu kodów.
boskaAgnes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując