Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-09, 09:39   #3334
Renfrii
Raczkowanie
 
Avatar Renfrii
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 187
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Konna Pokaż wiadomość
Hej. Byłam u Pani dermatolog i przepisala mi Acne Derm na noc. Boje się znów podrażnien i wysypu (miałam przy stosowaniu epiduo). Teraz sie zastanawiam czy mam juz wystarczajaca "zahartowaną" skóre czy mam sie spodziewac kolejnych buntów na buźce? Któras z was miala takie polaczaenie? (Acne Derm na noc, 2 razy w tyg. Epiduo i w razie potrzeby rano na ropniaki Metonidazol/Aknemycin?)


Nałozylam warstwe Acne dermu na skronie i te miejsca bardzo mnie swedza i sa zaczerwienione :/. Czy taki stan dlugo sie utrzymuje?
A przez ile czasu masz takie zaczerwienione?? ja używam Acne derm na noc, i jak sie posmaruję, to przez dobre 15 minut jestem lekko zaczerwieniona i twarz mnie piecze (teraz może juz mniej, bardziej na początku stosowania, w pierwszym miesiącu). Być może masz wrażliwą skórę po prostu. Jeśli po krótkim czasie Ci to przechodzi, to raczej wszystko jest OK. Acne derm zawiera kwas, dlatego skóra moze byc zaczerwieniona i swędziec. No ale jeśli coś takiego utrzymuje się dłużej, to może jednak nie jest to specyfik dla Ciebie, bo masz zbyt wrażliwą cerę? Zapytaj tej swojej dermatolog.


Summer8 - przy stosowaniu Acne derm musisz używać filtrów przeciwsłonecznych, bo inaczej możesz nabawić się przebarwień. Posmarowałaś czymś te ramiona przed opalaniem się?
__________________
mój suwaczek: http://www.przewodnikmp.pl/img-070420060493.png



Jeśli trzymasz miłość zbyt słabo, odleci. Jeśli ją ściśniesz za mocno, umrze.

- T. Hall
Renfrii jest offline Zgłoś do moderatora