Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Shellac- rewolucyjna nowość
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-15, 12:30   #745
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Kurcze, dziewczyny, byłam zachwycona Shellaciem, ale mam pewne wątpliwości.. Robiłam go 3 razy, paznokcie super w tym czasie rosły, były twarde i długie, jak nigdy. Bezpośrednio po również wydawały się w dobrym stanie, dopiero jakieś 2-3 tygodnie po zdjęciu ostatniego zauważyłam, że zaczynają się odwarstwiać i w efekcie łamać Myślicie, że to wina Shellacu? Mam nadzieję, że nie, bo nie chciałabym z niego rezygnować, dla mnie to idealne rozwiązanie, bo tradycyjne lakiery trzymają mi się na paznokciach strasznie krótko, już nie mówiąc o tym, że nigdy tak idealnie nie wyglądają Ogólnie mam dosyć słabe paznokcie i przed Shellaciem też były dalekie od ideału
...
mogły się podsuszyc od acetonu przy ściąganiu..uzywaj oliwki dla dzieci Hipp albo babydream z Rossmana lub olejku rycynowego na skórki,paznokcie i pod paznokcie,równiez jak będziesz miała nałożony Shellack,wazne żeby od spodu nadal paznokcie nawilżac i natłuszczać.
Jeżeli przed hybrydowaniem pazurki były w nienajlepszej formie to bym bardziej juz ''po'' nie beda w lepszej.
aaa Dziewczyny baaaardzo chwala Regenerum-taka odżywka/olejek do kupienia w aptece.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując