Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-13, 09:39   #1067
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Też nie dostałam próbeczek. Zdecydowałam się na zamówienie Maurelii I w ciemno i nie żałuję.

Ta niefajna nuta, o której mówisz (mi akurat gra) przypomina mi delikatnie Lolitę. Zapach I bardzo 'noszalny'. Idealny na co dzień, do pracy, do szkoły. Nie sądzę, aby komukolwiek z mojego otoczenia się nie podobał czyt. dusił, przyprawiał o zawroty. Z chęcią go zużyję. Jest przyjemny. Na moje skórze trzyma się raczej blisko. Sądzę, że większości się spodoba. Brak mu jednak tego pazura. Trwałość zadowalająca.

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------



To są różne formy witaminy C. Są badania dot. stopnia działania konkretnej formy na dajmy na to przebarwienia. Najwięcej form działa typowo jako antyoksydanty. Niektórzy twierdzą, ze ascorbic acid działa tylko na powierzchni skóry i najlepsze działanie mają formy estrowe witaminy. Warto poszperać.
Dziekuje mlodziudka! Napewno poczytam o tych witaminkach. Rozumiem ze te dwie nazwy to wlasnie te estrowe formy? Pytam bo na iherb sa te wszystkie formy i nie wiem na ktora ostrzyc zabki. Nie wiesz moze czy wszystkie rozpuszczaja sie ladnie w wodzie? Gdzies czytalam ze niektore trzeba rozpuszczac jakos inaczej.

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Ja żadnych elmexów i innych nie stosuje,tylko bezfluorowe i bez sls córcia też i żadnej próchnicy .




Duży wybór jest na e-naturalne KLIK
Mają świetny peeling enzymatyczny jest boski Też mają gotowe zestawy i troszkę kolorówki

A teraz moje ostatnie nabytki,na zdjęciach nie ma próbek ze Skarbca Natury a zostałyśmy(z Promolcią) hojnie obdarowane
Paletka Zao z bronzerem(trochę za dużo drobinek jak dla mnie ale pięknie pachnie) i cieniem,puder Sante który ma służyć za bronzer super do konturowania.
Wlasnie robie rozeznanie na tej stronie. Zrobilam sobie foldery do kazdego sklepu i bede wpisywac co kupilabym w kazdym gdybym robila zakupy, a na koniec porownam ten asortyment i ceny. Czy uzywalas moze innego peelingu enzymatycznego z polproduktow ze masz porownanie? Czy ten 100% Pure jest moze tak samo silny czy mniej? Orientujesz sie moze?
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora