Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba majirell-wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-15, 10:46   #285
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez 88minka88 Pokaż wiadomość
Hej, farbowałam kością słoniową 901s z 9% oxydantu Loreal'a i nie jestem zadowolona :/ Włosy mam jasny szatyn z natury, który doprowadziłam do koloru prawie platynowego od wierzchu z przebłyskami złotego, chciałam uzyskać na włosach kolor jak u dziecka, naturalny, ale nie platyna i dodatkowo zafarbować 3cm odrostów... A teraz co wyszło... Włosy się ściemniły na całej powierzchni głowy, a drosty rudo-złote :// Wcześniej będac w Anglii stosowałam farby Cleirol kolor 88, ultra jasny popielaty blond, który dawał kolorek dziecięcego bardzo jasnego blondu, ale baardzo niszczył włosy. Pomóżcie dzieczyny, co zrobić by wyszedł mi taki kolorek jaki chcę i żeby za nadto nie zniszczyć włosów?? Już sama nie wiem, a oxydant 12% popali mi włosy, bo mam strasznie delikatne i cienkie, nie używam prostownicy nawet, bo wiem że to byłoby zabójstwo, raz jeden u fryzjera wyprostowałam włosy, to musiałam je obciąć o 10cm, bo całę końcówki się potopiły.... :/// Proszę, pomóżcie...
Ja także pokaże, a raczej przypomnę, swoje włoski po raz pierwszy zrobione 901S (sierpień).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Roztocze%202008%20243.jpg (2,8 KB, 972 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ar1.jpg (2,8 KB, 965 załadowań)
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując