Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-20, 12:00   #1316
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Co do witaminy C uważam, że jest warta wszelkiego zachodu Jeden z najskuteczniejszych antyoksydantów, a jeśli chodzi o działanie na przetłuszcz, to u mnie zdecydowanie go uspokaja Rozjaśnia też przebarwienia.
U mnie chyba tak nie działa, albo jeszcze nie działa. Mam w formie serum SAP z ZSK.

Czy Wam tonik migdałowy też tak capił? Nie mogę się doczekać, aż go skończę i przejdę na peeling, bo ledwo znoszę ten smród. Nie jest mocny, ale bardzo trwały, nałożyłam rano, potem perfumowane serum Bielendy i dalej go czuję I co dziwne nic a nic mnie nie podrażnia i nie wysusza, aż się zastanawiam, czy dobrze go zrobiłam, no ale skoro pH dobre, to chyba jest w porządku



Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wiejskie najprościej poznać po tym, że w jajcarce każde jest inne, mają różną wielkość i kolor skórki.
Jajka staram się kupować z kodem O, rzeczywiście wyglądają jak każde z innej parafii. Wychodzę z założenia, że w tym przypadku taki kod jednak coś znaczy i pozwala łatwo odsiać te podrabiane wiejskie, co w przypadku warzyw i mięsa już takie łatwe nie jest.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora