Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania i porady fryzjerskie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-02, 13:02   #1362
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

spróbuj luznego kucyka zrobic sobie na noc,ale na samym czubku glowy, wtedy bedzie i objetosc fajne, nie beda oklapniete i moze nie beda sie wywyijac.. ale chyba wizyta u fryzjera nie unikniona..
tak naprawde jakby wlosy nawet przy bobie byly dobrze wycieniowane (ale bardzo lekko na koncach i we wlasciwa strone) to by same sie ukladaly, ja z wlasnego doswiadczenia wiem, ze w zaleznosci jak fryzjerka mnie obetnie i wycieniuje tak pozniej moje wlosy sie ukladaja, jak fryzjerka zle obetnie to ja moge te wlosy krecic na szczotke godzine i pozniej malterowac a one i tak sie pozniej uloza jak chca! jak sa dobrze obciete to wystarczy wysuszyc niekiedy, albo troszke na szczotke i gotowe! naprawde najwiecej zalezy od obciecia, niezaleznie czy wlosy masz krotkie czy dlugie, ile razy z grzywka tak bylo, ze zle obciela i myslalam ze kota dostane z ta grzywa!! a kiedys sama sobie obcielam i super! sama sie ukladala i nawet po kilku dniach nie mialam problemu.
idz jeszcze raz do fryzjera-niekoniecznie tego samego, i powiedz ze nie chcesz z dlugosci obcinac wlosow tylko nadac ksztalt, bo fryzjer Ci zle obcial i Ty to widzisz. fryzjerzy naprawde czasem mysla ze my glupie i slepe jestesmy!
napisz prosze co zaplanujesz i wstaw fotke jakas jak te wlosy wygladaj, ja mam bardzo dlugie, ale mysle zeby tez dlugiego boba zrobic, teraz bardzo w modzie..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10710551_305582142967609_4936082832451300626_n.jpg (16,4 KB, 11 załadowań)
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując