Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fryzjer Szczecin
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-18, 10:20   #560
Koliber713
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer Szczecin

:tasa czek:
Cytat:
Napisane przez bezboba Pokaż wiadomość
Weszłam z nadzieją na to forum, że uda znaleźć mi sie namiary do dobrego fryzjera w Szczecinie, ale w zamian za to chyba podziele się moimi przezyciami z fryzjerami

Zaczne może od tych dobrych

W pierwszej kolejnosci Ernest z salonu Yes, oczywiscie pocam, scina ladne, ale lubi krotkie ciecia

Sebastian z salonu koło dawnej pleciugi, po prostu cudo Facet scina dokladnie (nawet ok. godziny samo strzyzenie!), kazdy wlos ma swoje miejsce, po strzyzeniu zero problemow z ukladaniem, naprawde polecam. Jedyne utrudnienie - nie znam nazwiska, a podobno przeniosl sie z tamtego salonu

Michal z salonu na niebuszewie - slicznie cieniuje, bardzo sympatyczny, wyslucha, doradzi niebanalna fryzure. Bylam u niego kilka razy, ostatnio zrazilam sie, bo bez codziennego prostowania fryzura nie byla najciekawsza, ale ogolnie polecam,moje koleżanki nadal sie tam strzyza i sa mega zadowolone, nie wykluczam ze do niego wroce:P

Krzysztof z salonu na Pogodnie, super sympatyczny, ladnie strzyze, przy tym przystepne ceny,no i nie ma wiekszych problemow z miejscami, przynajmniej nie bylo, moge polecic z czystym sumieniem

JLD w Galaxy - bez stresu wybierasz fryzure z katalogu i ścinaja cie dokladnie tak jak jest, nie ma nawet co prosic o modyfikacje bo nie potrafia, ale jesli sie nie ma pomyslu co sie chce miec na glowie to idealna sytuacja - szybka obsluga i znizki dla studentow! :P

W Imperium bylam u Dawida...ale ciezko powiedziec czy bylam zadowolona mysle ze sama fryzurka byla ok ale to co wyrabial z moja glowa to byla masakra - przy strzyzeniu i prostowaniu wyrwal mi chyba z polowe wlosow :P no i malo rozmowny byl, moze mial po prostu zly dzien...

Teraz bedzie tylko gorzej :P

Salon L'or koło piccolo - masakra, omijać szerokim łukiem!

Modern D. pani Dorota...to koszmar zycia, fryzerka nie wiedziala co robi...jak zareklamowalam strzyzenie to na mnie nakrzyczala, ogolnie dziwna sytuacja, nie polcam, moja mama farbowala sie u niej i zamiast bursztynowego blondu wyszla ruda wiewiora. Ja chcialam sciac sie na boba i z przykroscia musze stwierdzic ze zmarnowalam moje wlosy do polowy plecow Bardzo, ale to bardzo zrazilam sie do tej fryzjerki i salonu (podobno najlepszy w miejscie ;])...

No ale nic moje drogie panie, wlosy nie reka odrosna
Mi odrosly i wlasnie wybieram sie na sciecie, tylko jeszcze nie wiem do kogo

Wiecie moze gdzie ładnie scinaja klasycznego boba? )

Dodam, że nie jestem jakas wybredna, ale latwo zrazam sie do fryzjerow, gdy np zrobia mi za krotka grzywka, poszarpane wlosy czy gdy pozniej włosy nieukladajace sie. Nie farbuje wlosow wiec nie chcialabym ich niszczyc czyms innym np, prostownica :P

Mam nadzieje, ze któraś podrzuci mi jakis namiar
Co sadzice o panu Marku z Imperium W.?

Pozdrawiam was serdecznie


---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Novas Pokaż wiadomość
Ja chyba jestem jakas nie w temacie za bradzo bo nie wiem jak wyglada klasyczny bob, mozesz napisac?
Mojja droga Nova.Widze ze bardzo chcialabys zrobic ze mnie " mala glupia dziewczynke".Jak pisalam zaczynam dopiero na tym forum i technicznie nie opanowalam wszystkiego.Masz wiec powyzej cytat osoby ,ktora nie byla rowniez zadowolona z salonu ,ktory promujesz i do niej prosze skieruj pytanie "jak wyglada klasyczny bob.I przyjmij do wiadomosci ze nie wszyscy musza byc zadowoleni z fryzjera do ktorego ty chodzisz.Ja powtarzam raz jeszcze wyszlam bardzo zawiedziona od Piotra Kmiecika.I to podwojnie -brak kasy i polowy wlosow.
Koliber713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując