Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba Evolution of the color Alfaparf
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-08, 08:29   #52
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Wszystko zależy od tego jak włosy tolerują farbę i jaki jest po nich efekt, nie ma wspaniałej jedynej farby, to sprawa indywidualna...jednak osoby o podobnej strukturze lub kolorystyce mogą podzielić się swoimi opiniami, i to jest super pomocne...Artego ma fajne rudości i brak smrodka amoniaku, więc daje duży plus...w przyszłości za jakieś 2,3 miesiące spróbuję Alfaparf, dlaczego?? bo lubię eksperymentowac i szukam ideału.
.........
oczywiście,masz rację...ale jeżeli chodzi o Artego to mówię na podstawie doświadczeń od nas z pracy.Całkowicie zrezygnowaliśmy z tych produktów...największy minus? maksymalnie szybkie wypłukiwanie się i płowienie koloru...tak jak niżej sama to zauważyłaś max 3 tyg. Fakt,że tuba wielka,cena zachęcająca..ale efekty nieciekawe...kiedyś to były naprawdę niezłe farby.[/QUOTE]

Cześć, na pewno masz doświadczenie ale dla porównania Majirel trzymał się na moich włosach do 2 myc, i do tego straszny smród amoniaku, aż głowa boli i bardzo brzydko się spłukiwał na szaro-zielonkawo, czy masz jakieś fryzjerskie doświadczenie (porównanie) z Artego/Alfaparf? Alfaparf bardzo lubię za to że mają niesłychane bogatą gamę produktów pielęgnacyjnych.
..a tak na marginesie to nie ma idealnej farbydo włosów..w listopadzie fryzjer mi powiedział że właściwie to tylko londa to normalna prawdziwa farba, dlatego się skusiłam..,,niewypał,,. Artego spłukał się na jasny miedziany blond i można z tym chodzic, nie chce nieszczyc włosów więc będę farbowac co jakieś 2 miesiące , na razie zamówiłam maskę do włosów rudych z pigmentem..zobaczymy jak wyjdzie.
Czy jest jakas fajna sprawdzona metoda na szyki porost włosów u mnie niestety ok 7mm miesięcznie)
Na razie u mnie było tylko jedne farbowanie Artego, więc obserwuję czy nie nieszczy włosów
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując