Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-30, 21:09   #3843
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Czarna_Ines Pokaż wiadomość
Karolciu, napisz proszę coś na temat tych kuleczek, jaka firma i jak się sprawują .
to są kuleczki z firm bazarkowych typu vollare, cantare, margaret (coś tam... nie pamietam do konca) i mozna spotkac je na bazarkach i w sklepach typu wszystko po 4,5 zł itd.
Swego czasu na wizazu byl szal kuleczkowy i wiele dziewczyn do dzis widze ze uzywa je np pokazujac sie na MM (chocby Yen ma makijaze na MM z uzyciem kuleczek wiec efekt jaki zobaczysz bedzie lepszy niz opisany przeze mnie), trzymaja sie dosc dlugoi i w zaleznosci od koloryu pieknie rozswietlaja(bezowe, zlote- z tym zlotym pamietam ze Yen zrobila sliczny makijaz bo sama odkrylam wtedy urok tych zlotych kulek wiec pooszukaj-to byl chyba makijaz inspoirowany jakims zapachem perfum), a inne ozywiaja buzke-czerwone, rozowe lub mocniejszy bordo albo brazuja- te brazowe.
Niestety duyzo dziewczyn pisalo tez ze moga zapychac jesli ktos ma sklonnosci i to jest chyab prawda bo ja takowe mam i niestety przy uzywaniu ich cos tam zawsze wyskoczylo,a teraz przerzucilam sie na inne roze bo walcze z buzka i jest ok, mniej wyskakuje niespodzianek wiec radze uwazac bo faktycznie chyba moga zapychac

tutaj link do obszernego watku o kuleczkach
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=154486
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora