Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-31, 12:38   #3850
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Yen ja wcale nie kuszę

moren dziękuję
Kredka Essence jest fajna(to już moja druga, najpierw kupiłam jasnobrązową), długo się trzyma i naprawdę ładnie lśni, choć ta ma dość jasny kolor i nie do każdego makijażu pasuje, ale ładnie rozświetla oko.
Cień Essence jest z kolekcji limitowanej Ibiza Lounge - jest matowy, ale ma brokat i on ładnie błyszczy w świetle/słońcu Na bazie Art Deco trzyma się dobrze i brokat nie odpada na poliki
Błyszczyk Essence - opisałam już wyżej, jest właściwie transparentny i tylko drobinki w nim lśnią; smaku i zapachu nie wyczuwam. Jest wodnisty i szybko się zjada, ale ja go używam w domu i smaruję się przed komputerem
Puder/podkład mineralny L`Oreal to mój hit ostatnio Można go nałożyć jak puder(nakładam dużym pędzlem z Rossmanna) i wtedy matuje długo cerę(mam mieszano-tłustą); albo jak podkład(wcieram go wtedy w twarz tym załączonym do niego pędzlem) i wtedy twarz jest dłuuugo idealnie matowa i gładka, nie znać wyprysków tak bardzo(choć ja i tak wcześniej używam korektora) i chyba faktycznie ten kosmetyk pomaga na cerę, bo wysusza mi syfki
Dobrze się trzyma na filtrze i można robić poprawki nim sprawnie.
Póki co to mój ulubiony podkład i chyba już nie wrócę do podkładów w płynie.
To chyba Essence sobie daruje,ale ten puderek mineralny L'oreala coraz bardziej mnie interesuje Narazie mam duzo teg wszystkiego,wiec moze bardziej na zmime go sobie fundne.Chociaz slyszalam,ze on lepszy jest na lato

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
To oslawiony na wizazu brazowy obiekt pozadania brazer bamboo lancome


http://www.lancome.co.uk/_en/_gb/cat...ody&vname=name&
Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Noo Na Tru był dostępny za aż 60 pln Nie wiem, czy jeszcze jest...
Cudo Przepiekny,dla samego jego wygladu warto go miec
Chyba juz nie ma,bo nie widze...

Cytat:
Napisane przez Czarna_Ines Pokaż wiadomość
To teraz czas na mnie. Wprawdzie nie ma się czym chwalić, bo moje zbiorki są maleńkie, ale i tak ostatnio się nieco powiększyły . Oto co mam:
Super zbiorek!Mi sie podobaja pudry i roze (ach te pryzmy) oraz blyszczyki.Bardzo ladny,konkretny zbior

Cytat:
Napisane przez dojna komarzyca Pokaż wiadomość
ooo tak właśnie chodze ostatnio i myśle czy by sie nie zainteresować jakimś podkładem mineralnym rozważam właśnie L'oreala albo revlona chyba i isadora ma w swojej ofercie coś takiego i mam zagwozdke....skoro piszesz że długo się trzyma hmmm teraz to dopiero się nie będę mogła zdecydować i naprawde jest fajniejszy od płynnych bo nie moge sobie wyobrazić odstawienia płynnego fluidu boję się że ten mineralny będzie widoczyn yna twarzy i mało kryjący ale Twoja opinia jest abaardzo kusząca
Czarna Ines a jak się sprawuje ten pasiaczek inglota? mogłabyś napisać czy ma drobink iczy jest on brązujący czy bardziej rozświetlajacy?
No walsnie ja tez sie przymierzam i nie wiem,co wybrac Przed decyzja o zakupie mineralow bede musiala przetestowac baardzoo dlugi mineralny watek

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Łii jaki tam mały Konkrety same i to mi się podoba


Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
No to mnie Yen zmobilizowała i chyba z godzinę mordowałam zdjęcia(a mam z siostrą patrzyły na mnie jakbym się z choinki urwała ponieważ rozłożyłam się z kosmetykami na balkonie i robiłam zdjęcia), więc za jakość zdjęć z góry porzepraszam. Kolekcja nie tak imponująca jak Wasze ale pokazuję Na pewno brakuje tu paru mazideł do ust(później się odnalazły)
, fixatora i baz pod makijaż i także tuszy i pewnie jakiś cieni, które się po domu gdzieś podziewają

p.s. kolejność może być wymieszana po zawsze mi inaczej załącza niż dodaje załączniki więc nie opisuje co jest gdzie w razie czego pytac
Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
i c.d.
Super Szczegolnie te cienie sypkie (Film?),zbiorek Inglotowy i pudrowo-rozowy.Piekne te zapiekane roze

Cytat:
Napisane przez agnesha Pokaż wiadomość
Mój najnowszy nabytek
WOW,tez bym chciala Ale nie wiem,czy wszystko bym tam zmiescila
moren jest offline Zgłoś do moderatora