Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-26, 12:28   #2839
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Witam pochwalę się skromnym zamówionkiem w D niestety kod face5 już nie wszedł..

Lista zamówionych produktów:
Balenciaga Florabotanica
Woda perfumowana, 30 ml
Pakowanie na prezent 1 szt. po 229,00 zł 229,00 zł
gratsy, kiedyś bardzo lubiłam Florabotanicę, potem przeszła mi faza na zapachy Balenciagi, pozbyłam się wszystkich które miałam- Forabotanici, Paris, Paris L'essence a La Mer wypsikałam już z musu.

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Nigdy nie nadaze za wami
Prosze trzymajcie kciuki za synka. Od miesiaca jestesmy w szpitalu. Pojechalismy na zabieg zalozenia pega zdrowi, niestety powiklania po narkozie gdzie krzyz spedzil 6 dni na intensywnej terapii na respiratorze i w spiaczce. Dal rade moje dzielne sloneczko a jak go intubowali to wydolnosc oddechowa byla 20%. Udalo sie. Potem zas przerzuculi nad na chirurgie, potem na pulmologie z ciezkim zapaleniem pluc, w piatek wypisali nas z prokocimia niedoleczonych do domu. Od poniedzialku znow szpital bo wysoka goraczka i dusznosci tym razem zaprzyjaziony maly powiatowy szpital w debicy. Od 26.04 caly czas jestem z krzysiem w szpitalu a on dzielnie walczy.....
Tak wiec prosimy o kciuki i modlitwe za mojego dzielnego bohatera.
u mnie masz cały różaniec. A co tam, pójdę spać godzinę później

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Już nie wchodzi róż? :/:/ chciałam jeszcze jedno kliknąć
Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Szybko się te róże rozeszły
Przyznaję się, że ja chyba capnęłam ostatni Po zdjęciach w necie strasznie się napaliłam, bo to akurat kolor idealny dla mnie. Jeszcze jak wchodzi darmowa dostawa, to grzech nie brać Chciałam wziąć drugie zamówienie dla mamy, ale już nie wchodzi ten róż albo to blokada przed Grażynami biznesu, żeby można było kliknąć tylko jeden, albo szybko się pokończyły

Kurczę, kusi mnie jeszcze z Clarins olejek dla skóry tłustej i mieszanej. Uwielbiam go, mimo że mam skórę normalną w kierunku suchej. To, co robi ze skórą przez noc jest nie do opisania No i kusi jeszcze podkład Everlasting, bo czytałam, że super trwały. Wtedy załapałabym się na gratisowy zestaw no i miniatury Nigdzie w S. i D. nie dostanę takich gratisów do zakupów Miałam nic nie kupować, no

Tak w ogóle to witam się świątecznie- ja już po basenie I po kawie na mleku migdałowym. Zaraz idę robić zupę ze szparagów
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora