Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Białe włosy - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-19, 12:58   #898
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Znowu zarzucę inspiracją Guy Tang robi prawie biały blond na włosach Azjatki. To jej naturalne włosy. Biorąc pod uwagę o ile poziomów ma rozjaśnione włosy, kondycja zachwyca Kolor jest przepiękny Zwykle Azjatki lądują z kurczakowym blondem Facet robi obłędne włosy, nie mogę się napatrzeć

Cytat:
Napisane przez Szatanica z Eden Pokaż wiadomość
Rozjaśnie kłaki tak za 2wa dni, tylko chciałabym od razu po rozjaśniniu, ew po dniu nałożyć farbę, bo w poniedziałek nowy semestr się zaczyna Wiem, że bieli od razu nie uzyskam, i jako, że panicznie boję się blondu to chciałabym poki co osiągnąć na głowie jakiś biało- szary kolorek. Kaguya doradziłabyś mi jakąś farbkę dregeryjną? Chyba co nie co o szarych włosach wiesz
Wreszcie złapałam kurczaka za ogon i tak wygląda (mam olej na włosach):
Rozjaśnij włosy jeszcze raz kąpielą, a potem możesz poprawiać np. Palette C10, ten odcień ma w sobie sporo fioletu, dobrze gasi żółty. Używałam go kiedyś do tonowania żółtego odrostu, wychodził tak KLIK. Niestety ten odcień dowalał skórze głowy i raczej do niej nie wrócę.

Z Joasiek mogę polecić Srebrny Pył, jest szaro -fioletowy. Gołębi z tego co pamiętam, ma więcej niebieskiego

Do tonowania późniejszego polecam gencjanę i pianki Venita Fioletowa daje śliczny srebrny kolor, a czarna szary bez niebieskiego czy fioletu. Oczywiście trzeba dodać ich malutko do odżywki czy też miski z wodą
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując