Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze Skarby-styczeń/luty 2008
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-13, 12:20   #3507
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
Ja tylko jeszcze napiszę o tym włosie kocim pod skórą... Zadzwoniłam do naszej pediatry, powiedziała, ze to nic takiego, kazała przemywać sodą, ewentualnie przyjść jak będzie ropiało i nie wierzyła że to włos kota, raczej drzazga. No to ja oczywiście nie mam zamiaru czekać aż będzie ropiało, poszliśmy prywatnie, pediatra powiedziała, ze to sprawa dla chirurga dziecięcego i samo nie wyjdzie, i pierwszy raz widzi taki gruby włos koci. Ech, ta Miśka
Dzwoniłam po prywatnych klinikach i nie ma terminu na teraz do chirurga, nawet tam, paranoja . Zobaczymy co dzisiaj.
Sheryl trzymam kciuki aby znalazl sie jak najszybciej chirurg i troche mnie wystraszylas, pisz co ze Stasiem? Nie wyglada to ciekawie co piszesz. A jak mu tak ten wlos wlazl?

Cytat:
Napisane przez midey Pokaż wiadomość
Aga, duzo zdrowka dla Ciebie i Milenki

wiesz Aga, to bardzo fajne co piszesz, wszystko wyglada rozowo i w ogole tylko...nie zapominaj ze teraz jest cos takiego jak bunt dwulatka i pewnie nie tylko dwulatka nie kazde dziecko jest grzeczne, nie kazde chce sluchac rodzicow...potem zaczna sie przeciez bojki pomiedzy rodzenstwem.....
Dzieki za zyczenia zdrowia. Noc mielismy ciezka, pobudki raz mala a raz ja przez katar.

A co do drugiej sprawy to dlatego wlasnie pisze ze pierwsze kilka lat jest ciezkie ale gdy dzieci beda miec okolo 5 lat to bedzie juz latwiej niz z jednym, przynajmniej moim zdaniem. A co do bicia to fakt ale mam 2 kuzynki miedzy ktorymi jest rok roznicy i no czasem sie bily a byly bardzo zzyte a teraz obydwie studiuja w Krakowie i mieszkaja razem . Nie wiem czemu wszystkie jestescie tak nastawione ze raczej nie planujecie wiecej dzieci, ale oczywiscie sie nie mieszam w wasza decyzje. Ja wiem ze bedzie ciezko ale nie chce aby moje dziecko bylo jedynakiem bo mam kuzynke ktora nie ma rodzenstwa i widze ze nie jest z tego powodu szczesliwa a ma juz 20 lat, gdy rodzice umra zostanie sama... Ja planuje dziecko jak MIlenka bedzie miala 3-4 lata. A dodam ze moja corcia nie nalezy do aniolkow i wiem ze znowu bede przechodzic te pierwsze 3 lata dziecka ktora sa najtrudniejsze ale uwazam ze warto. Mam nadzieje ze nikogo nie urazilam, to tylko moja opinia.
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora