Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plamy po opalaniu :( foto
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-04, 20:38   #13
Anouska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 341
Dot.: Plamy po opalaniu :( foto

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
tak jak pisza inne wizazanki koniecznie udaj sie do dermatologa wiadomo lekarz powinien wiedziec najlepiej ..Co do czerniaka to bez przesady inaczej to wyglada .
Mnie to wyglada jakby melanina w skorze rozlozyla sie nierownomiernie (wiadomo ,ze opalenizna to nic innego jak obrona organizmy ktory wydziela meilanine) wyglada to tak jakby w niektorych miejsch ( tych bialych plam) ona sie zupelnie nie wytworzyla ale dlaczego to juz niestety nie wiem .
Wiesz ze ze poczatkowo myslalam ze to wlasnie sprawka melaniny a raczej jej braku, ale pozniej zaczelam wymyslac sobie gorsze rzeczy, moze wiesz jakby to "wyrownac"? a moze poprostu mam taka skore ktora sie buntuje, tak naprawde to pierwszy raz w zyciu doszlam, ze tak napisze, do takiego poziomu opalenizny, jak bylam mlodsza to nie lubilam sie wylegiwac na sloncu i jakos tak dopiero niedawno stwierdzilam ze czas najwyzszy nabrac kolorku, moze to dlatego??

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Też po opalaniu miewam takie plamy.Denerwujące to jest, ale potem znika, a jak jest u Ciebie?
Dodam, że ja takie plamy mam po opalaniu na słońcu, nigdy nie byłam w solarium.
No kurde te plamy mnie dobijaja, cieplo jest a ja musze chodzic albo w dzinsach albo zakadac jakies wzorzyste rajstopy zeby nie bylo tego widac no i minely juz prawie 3 tygodnie a plamy sa, moze jakby troche bledsze, ale moze miec to zwiazek z tym ze zaprzestalam opalania i schodza razem z opalenizna
Anouska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując