Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-07, 21:16   #3057
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Ostatnio mieszam kolory bo chciałam rozbielic fiolet z NN. Dodałam białego z Indigo i zmieszalam w małym pojemniczku. Nakładałam pędzelkiem do żelu i jedna ręką spoko ale przy drugiej lakier zgestnial i prawie że nie dało się malować. Po wychodziły grudki na paznokciach. ... jakieś rady? Jak mieszasz kolory? Na czas malowania zamykaszablonu je w jakimś pojemniczku bez dostępu do światła czy jak? Po to kupilam biały właśnie żeby mieszać ale straciłam zapał.





Neutral wpada w braz/ ceglany a ten ze zdjecia ma chybantakie przydymione malinowe tony. Obczajalam neutral ostatnio na stoisku bo się napaliłam po zdjęciach w necie ale nie pasuje do mojej karnacji i w sumie na żywo nie jest taki ładny.


Ja jeszcze nie próbowałam mieszać kolorów, ale już nie raz się nad tym zastanawiałam. Mam kilka fp polubionych i co jakiś czas widzę jak dziewczyny mieszają kolory hybryd i piękne paznokcie i kolory im wychodzą. Ja jedynie co mieszkałam to lakier z masa perłowa, na sreberku i do końca malowania lakier był w takim samym stanie. Pewnie mieszane kolory musza byc jednej firmy, a nie miałaś gdzieś tego blisko lampy ze ci grudki sie zrobiły?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2016-09-07 o 21:18
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora