Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-26, 14:18   #448
iwona_18***
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 19
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez ania-niunia1
Zrobilam 2 zdjecia telefonem.Jesli mi sie uda tu zamiescic to dla jakichs iwonek itp umieszcze na forum zdjecia.A jesli mi sie nie uda prosze o wasze nr tel na pryw do mnie i wysle mmsa!!! A tak pozatym klotliwa dziewczynko nie pamietam jak ci tam iwona czy jakos tak...Co mnie obchodzi ze masz chlopaka w wawie.A sobie miej i w honolulu!!!Bede bronila zabiegow drozszych bo cena i wykonanie sie z kads bierze !!! Nikt cen z kosmosu nie wymysla.I prosze sie nie doczepiac do mnie bo ja tego nie robie!!!Uwazaj z kim rozmawiasz...
hahaha uwazaj bo mnie wystraszysz dziewczyno sama lepiej uwazaj. Ty wcale nie musisz dla mnie zdjec tu wklejac i mi niczego udowadniac bo ja jedynie powiedzialam (zaznaczam ze nie do ciebie) ze za 4 razy nizsza cene mam tak samo proste wlosy. i zaznaczam ze to nie ja zaczelam ta glupia i do niczego nie prowadzaca rozmowe. tak wogole to moja pierwsza wypowiedz ktorej sie czepilas nie byla skierowana do ciebie ale do innej dziewczyny ktorej slow z pewnoscia nie przeczytalas wiec po co sie wtracasz?? napisalam tam co sadze i jakie jest moje doswiadczenie. ty przeczytalas cos ci sie nie podoba z czyms sie nie zgadzasz ok, po co sie odzywasz? nie musisz tego komentowac plac sobie ile tam zechcesz i rob sobie to gdzie zechcesz "nawet w honolulu" warszawianko ktos inny moze bedzie zainteresowany moja rada wtedy z nim pogadam i taka osoba moze do mnie napisac a tobie podziekuje, jak cos ci nie gra to sie poprostu nie wtracaj bo nie z toba rozmawialam. zegnam
iwona_18*** jest offline Zgłoś do moderatora