Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-06, 16:42   #2915
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Świetne zakupy dziewczyny , z przyjemnością się ogląda

Moje z kilku ostatnich dni
Fajne i tajemnicze te opakowania
Co sie kryje w kartoniku Laury Mercier i w tym ciemnym atomizerze w foliowej torebce? (w tym momencie zapuszczam glebokiego pawia w folijke i szyje schnie mi ze wscibskosci )

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez evak1988 Pokaż wiadomość
Śliczny ten zestawik Hypnose i cena fajna.

Śliczne zakupy dziewczyny, mnie nie stac na aż takie cudeńka ale w tym mies troszkę nakupiłam

Bym garsc sobie skarbow znalazla w Twoim 'skromnym' szalenstwie . Bobki i MACzki to moja slabosc.

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;30917134]A mnie nikt nie pochwali? Takie ladne, swiecace lakiery kupilam a sie nikomu nie podobaja .
Rozga po pupie za kare poklepie .

Zobaczycie, jak wpadniecie w zaspe sniezna i beda wystawac tylko wasze rece to myslicie, ze kogo wczesniej znajda? Mnie, z moimi blyszczacymi paznokciami, ktore bedzie widac, ze 100 metrow w sloncu czy Was z Waszymi nudziakami? [/QUOTE]

Niech bedzie pochwalona!!!!
Chinka bardzo ladna. Bardzo lkadnie wpisuje sie w trendy swiateczne. Podobnie cos pobrzmiewa w mapetach u OPI i u Orly
Podobi sie jeszcze Kathy Perry, ale nie przy zmywaniu zmywaczem . Jak to gliter.
Ja tez popelnilam sporo paznokciowych przestepstw.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora