Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-25, 15:02   #5140
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Próbuje określić od dłuższego czasu swój typ, ale jakoś ciężko mi to idzie Pomożecie? Będę wdzięczna

1. Jak się opalasz ? Na brązowo i raczej od razu. Na czerwonawo tylko wtedy, gdy przesadzę z opalaniem po zimie, ale szybko brązowieje. Nieopalona przez długi czas skóra ma brzydki odcień Ziemisty taki

2. Kolor oczu - Szarozielone, niejednolite, dość jasne. Ciężki do określenia kolor.

3. Piegi - Absolutny brak

4. Cera - Dziwna. Nie pasują jej podkłady w kolorze różowym, ani zbyt pomarańczowym. Raczej beżowym. Rumieńców brak

5. Naturalny kolor włosów - Ciemnobrązowy, czekoladowy, trudno określić z jakimi refleksami. Czasem wydaje mi się, że połyskują na srebrno, czasem pod słońce są rudawe. Zdjęcie w załączniku

6. Kolor ust - Wpadający w czerwony. Pasują mi ceglaste zgaszone pomadki lub te ciemnoczerwone. Nie pasują różowe i zbyt mocno pomarańczowe.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Chyba najbardziej nie lubię pomarańczowego, jasnej, makowej czerwieni i różu, wyjątkiem jest bardzo jasny pudrowy róż. Żółty też raczej omijam.
Lubię popielaty, kremowy, intensywny morski, ciemnoczerwony (burgund), szaroniebieski.

Zdjęcia w świetle dziennym

włosy.jpg

oczy.jpg

usta.jpg
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora