Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Polka i Kurd
Wątek: Polka i Kurd
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-11, 12:43   #37
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Polka i Kurd

Wiesz, naprawdę nie chciałabym Cie obrazić, ale czytając to co napisałaś mam wrażenie jakbym rozmawiała z małym dzieckiem.


Cytat:
Napisane przez xxSHINeexx Pokaż wiadomość
Coz.Ja w tym nic zlego nie widze. Jest wychowana w Islamie to dlaczego mialaby zmieniac religie?

Piszesz, że to nic złego w zakazie prawa wyboru religii, męża, szkoły i ogólnie stylu życia?

W zakazie pod karą śmierci nie widzisz nic złego ?!



Cytat:
Napisane przez xxSHINeexx Pokaż wiadomość
Wedlug Islamu - tak.
Ja, majac meza muzulmanina, stosowalabym sie do ich religii. Bo dziewczyny zamiast najpierw poznac Islam wola od razu byc z takim facetem.
Nie, ja nie widze w tym nic zlego. Religii wlasnej nie mam. Do kosciola nie chodze. I gdybym miala wybrac 1 religie bylby to Islam.

A teraz nie widzisz nic złego aby dostosować się do ewentualnego męża i zostać muzułamanką.

No to muzułmanka, która pokocha agnostyka na przykład powinna mieć prawo wyboru zostania agnostyczką bez obawy o to, że jej brat lub ojciec ją zabiją.


Proszę, czy to jest zrozumiałe, to co ja piszę? Bo mam wrażenie, że xxSHINeexx nie rozumie nic z tego o czym tu mówimy.

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Cytat:
Napisane przez xxSHINeexx Pokaż wiadomość
O ile sie nie myle, to kobieta ma wybor czy chce nosic chuste czy nie. Przynajmniej w jakis odlamach Islamu.

Mylisz się, to rodzina narzuca jej obowiązek zakrywania włosów.

W prostych słowach: to zależy z jakiej rodziny pochodzi.

Znasz w ogóle "jekieś" odłamy Islamu?!
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując