Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko mi się podoba, problem ze znalezieniem perfumowego stylu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-04, 14:28   #6
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Wszystko mi się podoba, problem ze znalezieniem perfumowego stylu

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Musisz testować innej rady nie ma.
Powiem Ci, że do pewnego stopnia miałam/mam podobnie.Mało jest zapachów, które uznaję za okropne smrody i których nie chciałabym nosić za nic w świecie.Reszta jest gdzieś pomiędzy "ujdzie, może być, ładne" a na samej górze jest kilka zapachów, które mniej lub bardziej wielbię.
Tylko ostatnio doszłam do wniosku, że szkoda mi życia na noszenie zapachów, które mieszczą się gdzieś w kategorii pomiędzy może być a ok.Wiele jest zapachów po prostu ładnych, które jak mnie najdzie to testuję w perfumerii ale nie kupuję bo nie chce.Inwestuję ostatnio i noszę tylko te, które wywierają na mnie mocniejszy wpływ.

Potestuj, zastanów się czy to co nosisz to jest naprawdę TO czy to tylko "ładny zapach".
trafione w sedno - mnie też niewiele zapachów odrzuca, ale jest cała masa po prostu "ładnych" albo "może być" - a chcę pachnieć tylko tym, z czym się czuję super. Z dwóch powodów - primo, szkoda czasu na zapachy tylko "ładne", secundo - szkoda mi na nie pieniędzy.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując