Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-06, 19:08   #2009
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
no to teraz ja tak paczę teraz i skurczył mi się lakier :/ i za daleko przy skórkach...
Lakier faktycznie trochę zjedzony, ale połączenie zrobiłaś ekstra Bardzo nietypowy kolorek wyszedł
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Zdjęcia szału nie robią, na szybko specjalnie dla Ciebie
Uwaga na oczy zrobiłam neonowe ombre
Jak na pierwszy drugi raz chyba nie najgorzej mi wyszło
Następnym razem zrobisz bardziej stopniowane przejście, ale jak na początki jest fajnie
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Hmm... mogliby zrobić czarne drobinki okrągłe zamiast kwadratowych. Coś jak Confetti L'Oreal, na który szkoda mi kasy, a do którego się ślinie

No nie wiem, nie wiem... Myślę, ze ogromna paka lakierów wysłana na mój adres ułatwiłaby mi podjęcie decyzji

Te drobinki... One są tragiczne. Jedyna wada Irka, to właśnie te drobinki, które po świetnym zmywaniu lakieru pozostają wszędzie. Wredne jakieś
Napisz do Vipery takie zalecenie, Prezesa posłuchają

(udaję, że nie widzę)

Znam ten ból
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Muszę go mieć !
No nie powiem - postarali się Bo gdyby wypuścili jakieś świecące brokaty, pewnie bym się nie skusiła
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Vipera jak Vipera, ale paznokcie...:slina : Co to za cudo na kciuku i fakerku? Mnie tylko 40 i 41 (? - te niebiesko-białe drobiny) kuszą.
Dziękuję
A skąd wiesz, że na kciuku? Niestety Cię rozczaruję, bo ten kolor to wymysł aparatu W rzeczywistości jest bardziej różowy, bardziej żarówiasty - Catrice Meet Me At Coral Island.
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
jakie to na czerni fajne
chociaż chyba zamiast tych dużych kwadratów białych wolałabym okrągłe większe, no ale czepiam się
Z kółkami byłby szał
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Kurka na czarnym lakierze urywa dupkę
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ale on jest ładny

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Eeee, nie woła do mnie, uff wolę czarne strzępki ale pazuraski to masz piękne!
Zaoszczędzisz... na inne
Dżemkuję!
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Czekam aż boczki odrosną, bo mam jeszcze inny pomysł
Pipki! Zrób pipki!
Będą boskie
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora