Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-20, 19:02   #3995
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
jestes guru

ja mam ten niebieski uv, a ciekawi mnie ten https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=k1ErPZzQs

Loyd moglabys cos skrobnac?
Z wielką przyjemnoscia napisze bo to fantastyczny podkład akurat mam czas bo operuja mi psiaka :/ buuuu to podkład skrajnie inny nizeli niebieski shiseidziak jest dość mocno rozświetlający i nawilżający, krycie ma średnie. Ani słabe , ani duze. Tak równo po środku. Jest to znacznie więcej niż tylko wyrównanie kolorytu ale o szpachli nie ma mowy. Ładnie sie wtapia w cere. Na mojej suchej jest b.trwaly choc nie jestem pewna jakby to bylo w przypadku mieszanych lub tłustych( przy tłustych raczej zdecydowane nope) cer. Generalnie polecam probke. Dobrze sie fotografuje, swietnie sprawdzi sie w " sezonie grzewczym " gdy o przesuszenie dosc latwo warto skolowac sobie probke, warto w niego zainwestowac, ale tak jak pisze to zupelnie inny podklad niz sun protective, do innych zadan zupelnie
Jade teraz na kwasach i w sumie by mi sie przydal , ale mam tyle podkładów że to by było zwyczajne marnowanie produktu, przed upływem terminu waznosci bym go nie zdenkowała. Nie ma opcji.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-11-20 o 19:05
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora